Kerkenraadsleden en wijkteams wijk 2

De ouderling en diaken vormt samen met de bezoekcommissieleden het wijk team, bij elke ouderling staat ook het bezoekcommissielid en de diaken vermeld.

Wijkgrenzen.

De wijkgrenzen worden gevormd door een Noord-Zuid grens met als scheiding de Vriezenveenseweg-Stationsstraat-Rijssensestraat. Deze straten worden geheel toebedeeld aan wijk 2.
Alle straten ten (noord)westen van deze grens vormen wijk 1. Hoge Hexel hoort bij wijk 1.
Alle straten ten (zuid)oosten,  inclusief de Vriezenveenseweg-Stationsstraat-Rijssensestraat vormen wijk 2.

 

 

 

Ds. T.J. Smink

Plantsoenlaan 5  7642 EC Wierden
tel: 432122
e-mail: dstjsmink@hervormdwierden.nl.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ouderling kerkelijk werker G. Flim (Gerrit)

Paardebloem 6  7463  BB Rijssen,
tel: 0548-515288
mobiel: 06-48133486
e-mail: gflim@concepts.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ouderling D. Dasselaar (Dinant) voorzitter kerkenraad


Almelosestraat 64b 7642 GP Wierden
tel: 573595
e-mail: dinantdasselaar@gmail.com

 

 

 

 

 

 

Scriba D.J. Hoff (Dirk)

Garf 1  7641 KB Wierden
tel: 575908   
e-mail:  wijk2@hervormdwierden.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

Ouderling J. van der Heide (Jan)

Stoppelland 35, 7641KM  Wierden
tel 0546 573950

 

Bezoekcommissie: mw: Roelien v. Leussen, Dahliastraat 55,
7641 VX; 575928 - roelienvanleussen@gmail.com

Asterstraat, Begoniastraat, Dahliastraat, Rozenstraat

Bezoekcommissie: mw. Leentje de Bruin,  Kruizemunthof 101
7641 EW,; 579869 - leentjedbg@gmail.com

De Wingerd, Hortensiastraat, Irisstraat, Leliestraat, Primulastraat, Violierstraat

Diaken: Marco Borkent

Jeugdouderling Lourens Wolters

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

Ouderling L.J.Nijzink (Leen)

Eikenlaan 16, 7642GC  Wierden
tel: 574144
e-mail: leenberthilde@gmail.com

Bezoekcommissie: Dhr Lammert Wessels, Almelosestraat 4
7642 GM; 574813 of 0615085804 - lammert.jenewessels@gmail.com

Akeleistraat, Alsemhof, Anijsstraat, Anjelierstraat, Dillelaan, Kamillelaan, Kruizemunthof, Laurierhof, Marjoleinlaan

Bezoekcommissie: mw. Gerrie Timmerman, Elzenlaan 3,
7642 TZ; 571265 - gerrietimmerman@hotmail.com

Appelhofstraat, Appelhofdwarsstraat, Burg JC van den Bergplein, Hof van Buuren, Kervellaan, Lavendelhof, Tichelgaarde, Valeriaanstraat, Venkellaan, Wijnruitstraat

Diaken Bertus Schipper

Jeugdouderling Lourens Wolters

 

-------------------------------------------------------------------------------------

Ouderling R. J. de Koeijer (Ruben)

Garf 15, 7641KB, Wierden
tel: 06 57656505
e-mail: ruben16dekoeyer@hotmail.com

Bezoekcommissie: mw. Jenny ter Harmsel, Grote Maatweg 51,
7642 VK; 577067 - jenny@harmsel.com

Kippershoekweg, Kloosterhoeksweg, Ypeloschoolweg, Ypeloweg

Bezoekcommissie: mw. Alide Bennink, Lindelaan 1,
7642 EL; 576198 - h.bennink@kpnmail.nl

Enterweg, 1e Nieuwstadsweg, 2e Nieuwstadsweg, Rijssensestraat (buiten bebouwde kom)

Diaken Karel Timmerman

Jeugdouderling Jeroen ten Broeke

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

Ouderling H.J.Hekman (Jos)

Ploegschaar 5, 7641 HH Wierden
tel: 604009   
e-mail: jos_hekman@hotmail.com

Bezoekcommissie: mw. Gerda Strokap, Anjelierstraat 19,
7641CD; 575754 - jengstrokap@hotmail.com

Beverdamsweg, Hof van Kingma, Jachthavenlaan, Verweijweg, Weversweg, Zuidbroeksweg,

Bezoekcommissie: Dhr Aalt de Boer, Drakensteyn 161
7608 TV Almelo
Tel: 0546 – 864918
e-mail: aaltdeboer@kpnmail.nl

perforatie Almelo / Enschede / Hengelo / Hof van Twente

Bezoekcommissie: dhr. Cor Tempert, 1e Esweg11,
7642 BG;  tel 574672

Verzorgingshuizen Almelo e.o.

Diaken Karel Timmerman

Jeugdouderling Lourens Wolters

 

Ouderling J. Meijer (Jan)

Eikenlaan 2, 7642 GB Wierden
tel: 576718
e-mail: meijerdegoeijen@hetnet.nl

Bezoekcommissie: mw. Hetty Woltersom, de AA 76 
7642 HE; 0546- 576996 - hwoltersom@gmail.com

Bezoekcommissie: Dhr. Manfred Borkent, Korenaar 2,
7641 JE;  06-30750878 - mjborkent@kpnmail.nl

Wedervoort

Diaken Marco Borkent

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

Ouderling R.J.M. (Roel) Boone

Hortensiastraat 6, 7641VW Wierden
tel: 577747
e-mail: roelboone@kpnmail.nl

Bezoekcommissie: mw. Diny Smelt, Rijssensestraat 80,
7642 NL; 571002 - smeltdiny@gmail.com

Grote Maatweg, Sparrenlaan, Wilgenlaan

Diaken Gerjan Mensink

Jeugdouderling Jeroen ter Broeke

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

Ouderling A.J. Smit (Arjan)

Larixlaan 16 7642 VA  Wierden.

e-mail: arjan_smit@msn.com

tel:  625015

Bezoekcommissie: mw. Jeannette Riemens, Twijnspil 24
7641 LK; 577889 - jeannette.riemens@ziggo.nl (vervalt)

Hoefslag, Hooiland, Karrespoor, Telgen, Korenaar, Ploegschaar, Sikkel, Dorpsbleek, Kalander, Twijnspil

Diaken Jan Broeze  

Jeugdouderling Rik Buijse

 

 

 

Ouderling F.W.G. Wessels (Frank)

Burg. J.C. van de Bergplein 5, 7642 GR  Wierden
tel: 06-28915804 
e-mail: f.wessels@noordik.nl

Bezoekcommissie: mw. Joke Egberts, Weefkamer 40,
7641 LN; 571139 - ardegberts@yahoo.com

Deel, Dorsvloer, Dreef, Garf, Hakselaar, Houtwal, Kafmolen, Schepel, Stiepel, Stoppelland, Stouweweg (6 tm 14)
Wanne, Weesboom,Maldegemstraat

Diaken Henk van der Kolk

Jeugdouderling Rik Buijse

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

Ouderling: J.H. Harbers (Erik - Jan)

Wilgenlaan 1, 7642 ET Wierden

tel 576754

e mail: ejharbers@outlook.com

Bezoekcommissie: Heidi ten Brinke, Sikkel 10,
7641 HK,  576418
e-mail:  e_ten_brinke@hotmail.com

Ermontstraat, Europa-ring, Lampertheimstraat

Diaken Henk van der Kolk

Jeugdouderling Lourens Wolters

 

----------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

Ouderling H.J.G. Hammers (Gerwin)

Karrespoor 18, 7641 HR Wierden
tel: 842075
e-mail: gerwinhammers@hotmail.com

Bezoekcommissie: mw. Janny van de Berg, Europaring 143,  

7641 DL; 574386  gerritvdberg@caiway.nl

Scheermolen, Schering, Schietspoel, Spinnewiel, Weefkamer

Diaken Jan Broeze

Jeugdouderling Rik Buijse

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

Ouderling E.D. ( Maat (Evert)

 

Waterspiegel 44, 7642 JT, Wierden
tel:  06-15110342 
email: evert.maat@gmail.com

Bezoekcommissie: mw. Gerdy Meenhorst, Marktstraat 2E,
7642 AL; 574064 - gertengerdy@hotmail.com

Aadorpsweg, Korianderhof, Melissehof, Rozemarijnsingel, Tijmstraat

Diaken Bertus Schipper

Jeugdouderling Lourens Wolters

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

Ouderling W. de Bruijn (Wout)

Kruizemunthof 101, 7641 EW, Wierden
tel: 579869
e-mail: bruijnw@gmail.com

Bezoekcommissie: mw. Ina Boom, Dahliastraat 29
7642 GC; 573455 - wboom@solcon.nl

Acacialaan, Eikenlaan, Elzenlaan,
Kastanjelaan (tussen Eikenlaan en Grote Maatweg), Larixlaan

Bezoekcommissie: mw. Mini Maris, Burg J.C. van de Bergplein 35,
7642 GT; 576990 mob 06 40914787-  marisvunderink@gmail.com  

 

 

Almelosestraat, De Aa, Oude Almeloseweg

Diaken Hans Bennink

Jeugdouderling Jeroen ten Broeke

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

Ouderling W.C.F. de Vries (Wim)

De wingerd 11, 7641 CT Wierden
tel: 574774
e-mail: wchrfdevries@gmail.com 

Bezoekcommissie: mw. Ina op den Dries, Anjelierstraat 21,
7641 CD; 574468 - inaopdendries@hotmail.com

Beukenlaan, Esdoornlaan, Iepenlaan, Kastanjelaan (tussen Plantsoenlaan en Eikenlaan), Kerkepad, Lindelaan, Tolgaarde

Bezoekcommissie: mw. Lida van Vugt, De Koperwiek 69,
7609 GV Almelo; 459970 - gvvugt@kpnmail.nl

Meidoornlaan, Plantsoenlaan, Pouliestraat, Rijssensestraat (bebouwde kom)

Diaken Hans Bennink

Jeugdouderling Jeroen ten Broeke

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

Ouderling B.F.A. de Boer (Bertran)

De Zwaluw 2, 7609 NC Almelo,
tel: 811714
e-mail: pknwierden@dboer.eu

Bezoekcommissie: mw. Gerdien Jannink, Schering 11,
7641 LR; 575137 - han.jannink.hj@gmail.com

Hogeluchtsweg, Noord-Parallelweg (3-19), Vlierdijk (5 en 7), Vriezenveenseweg, Weusteweg, Woestendijk

Bezoekcommissie: dhr. Erik van Putten, vanputtenerik@gmail.com

Dikkensweg, Gildenweg, Handelsweg, Nijverheidsstr.(6 t/m 14), Stationsstraat, Stouweweg, Kerkhofstraat, Stationsplein

Diaken Ard Egberts

Jeugdouderling Lourens Wolters

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

Ouderling: J.W. Wolfs (Jan Wicher)

Grote Maatweg 42, 7642 VE  Wierden.
tel: 0546-577947
e mail: janwicher@hetnet.nl

Bezoekcommissie: mw. Bertha Dollen, Zuidbroeksweg 14, 

7604 RC Almelo; 627818 - bdollen@live.nl

wijk Zuidbroek

Diaken: Ard Egberts

Jeugdouderling Jeroen ten Broeke

 

---------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Jeugdouderling R. Buijse ( Rik)

Scheermolen 4, 7641 LW Wierden
tel: 603653
e-mail: rikbuijse15@hotmail.com

Deze Jeugdouderling is verantwoordelijk voor de jongeren van onderstaande sectie ouderlingen:
Gerwin Hammers, Gert Weijers, Frank Wessels

 

 

 

 

 

 

Jeugdouderling J.E.D. ten Broeke (Jeroen)

Primulastraat 13, 7641 VP Wierden
tel: 840456
e-mail: jedjeroen@hotmail.com

Deze Jeugdouderling is verantwoordelijk voor de jongeren van onderstaande sectie ouderlingen:
Roel Boone, Wout de Bruijn, Tom Duinhof, Wim de Vries en Jan Wicher Wolfs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeugdouderling L.R. Wolters (Lourens)

Maldegemstraat 35  7641 DX  Wierden
tel: 577986
e-mail: lourenswolters@hotmail.com

Deze Jeugdouderling is verantwoordelijk voor de jongeren van onderstaande sectie ouderlingen:
Bertran de Boer, Hans van Burken, Erik Jan Harbers, Jos Hekman, Cees Hoogendijk, Frits de Jong.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ouderling-kerkrentmeester B. Koerssen (Arjen)

Gildenweg 14  7641 AZ Wierden
tel: 577292
e-mail: koerssen.a@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

Ouderling-kerkrentmeester B.van Burken (Ben) secretaris

Alsemhof 36, 7641 GE Wierden
tel: 575795
e-mail: kerkrentmeesters@hervormdwierden.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kerkrentmeester J.W. Wassink (Jan Willem)

Weesboom 8  7641KH  Wierden.
tel: 579989
e-mail:   jwwassink74@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ouderling-kerkrentmeester J. Nijhof (Jan)

Zuidbroeksweg 18, Almelo
tel: 572123
e-mail:  jan-manda@outlook.com

 

 

 

 

 

 

 

 

Diaken vacant

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diaken E.M. Schipper (Bertus)

Primulastraat 15, 7641 VP Wierden
tel:  575367
e-mail: e.m.schipper@freeler.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

Diaken M. Borkent (Marco)

Acacialaan 5 7642 TW Wierden.
tel: 786081
e-mail:  marcoborkent@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diaken H.K. Timmerman (Karel) secretaris diaconie

Kastanjelaan 5  7642 GD  Wierden
tel: 573592
e-mail prive: karel.timmerman12@gmail.com

e-mail diaconie: diaconie@hervormdwierden.nl

 

 

 


 

 

 

Diaken G. A. J. Egberts (Ard)

Weefkamer 40, 7641 LN Wierden
tel: 571139
e-mail: ardegberts@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diaken J. Bennink (Hans)

Scheermolen 39, 7641 LV Wierden
tel: 575769
e-mail: fam-bennink@kpnmail.nl

 

 

 

 

 

 

 

Diaken G. Mensink (Gerjan) voorzitter diaconie

Kloosterhoeksweg 16 a, 7642 LZ  Wierden
tel: 0547- 385893
e-mail: hervormdwierden@mensink.org